Skål Johansfors

Skål Johansfors
Skål Johansfors
Skål Johansfors
Skål Johansfors
Skål Johansfors
Skål Johansfors
Skål Johansfors
Skål Johansfors

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, Johansfors ´96, "Pinot", otydligt signerad, höjd 17 cm

Mynningsnagg

167851

2013-01-31