Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ZORN, Anders (1860-1920): "Vicke", 1918, signerad Zorn, etsning, 19,8x29,7 cm, Hjert & Hjert 166, oramad
Gulander och fläckar
167902
2013-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här