Alexander Langlet akvarell

Alexander Langlet akvarell
Alexander Langlet akvarell
Alexander Langlet akvarell
Alexander Langlet akvarell

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LANGLET, Alexander (1870-1953): Motiv med hästar, signerad Langlet, akvarell, 29x42 cm

167909

2013-02-05