Cecilia Haupt olja

Cecilia Haupt olja
Cecilia Haupt olja
Cecilia Haupt olja
Cecilia Haupt olja
Cecilia Haupt olja
Cecilia Haupt olja

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HAUPT, Cecilia (född 1972): Landskap, signerad Cecilia Haupt atergo, olja på trä, 10x15 cm

167910

2013-02-04