Cecilia Haupt olja

Cecilia Haupt olja
Cecilia Haupt olja
Cecilia Haupt olja
Cecilia Haupt olja
Cecilia Haupt olja
Cecilia Haupt olja

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HAUPT, Cecilia (född 1972): Himmel, signerad Cecilia Haupt, olja på duk, 23,5x30 cm

167912

2013-02-04