Cecilia Haupt olja
2013-02-04
167912
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HAUPT, Cecilia (född 1972): Himmel, signerad Cecilia Haupt, olja på duk, 23,5x30 cm