Einar Rosén oljemålning

Einar Rosén oljemålning
Einar Rosén oljemålning
Einar Rosén oljemålning
Einar Rosén oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROSÉN, Einar (1910-1998): Träd i landskap, signerad och daterad Einar Rosén 47, olja på duk, 46x68 cm

167919

2013-02-05