Brasskärm 1800-tal
2013-02-03
167932
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BRASSKÄRM, 1800-tal, bemålad plåt, polykrom dekor av blommor, höjd 124, bredd 66 cm
Skador, slitage