Brasskärm 1800-tal

Brasskärm 1800-tal
Brasskärm 1800-tal
Brasskärm 1800-tal
Brasskärm 1800-tal
Brasskärm 1800-tal
Brasskärm 1800-tal
Brasskärm 1800-tal
Brasskärm 1800-tal
Brasskärm 1800-tal
Brasskärm 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRASSKÄRM, 1800-tal, bemålad plåt, polykrom dekor av blommor, höjd 124, bredd 66 cm

Skador, slitage

167932

2013-02-03