Hugo B Nilsson oljemålning

Hugo B Nilsson oljemålning
Hugo B Nilsson oljemålning
Hugo B Nilsson oljemålning
Hugo B Nilsson oljemålning
Hugo B Nilsson oljemålning
Hugo B Nilsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 200 SEK

NILSSON, B. Hugo (född1913): Norrländskt landskap, sign. B Nilsson Hugo, otydligt daterad, olja på duk, 38x46 cm

Litet färgbortfall

167935

2013-02-04