Klubbat för:
300 SEK
1 200 SEK
NILSSON, B. Hugo (född1913): Norrländskt landskap, sign. B Nilsson Hugo, otydligt daterad, olja på duk, 38x46 cm
Litet färgbortfall
167935
2013-02-04