Toilettebyrå 1800-talets slut

Toilettebyrå 1800-talets slut
Toilettebyrå 1800-talets slut
Toilettebyrå 1800-talets slut
Toilettebyrå 1800-talets slut
Toilettebyrå 1800-talets slut
Toilettebyrå 1800-talets slut
Toilettebyrå 1800-talets slut
Toilettebyrå 1800-talets slut
Toilettebyrå 1800-talets slut
Toilettebyrå 1800-talets slut
Toilettebyrå 1800-talets slut
Toilettebyrå 1800-talets slut
Toilettebyrå 1800-talets slut
Toilettebyrå 1800-talets slut
Toilettebyrå 1800-talets slut
Toilettebyrå 1800-talets slut

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TOILETTEBYRÅ, 1800-talets slut, valnöt, höjd 190, 85x45 cm

Dekorelement saknas, listdelar saknas, fanérskador, nycklar saknas

167937

2013-02-03