Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
TOILETTEBYRÅ, 1800-talets slut, valnöt, höjd 190, 85x45 cm
Dekorelement saknas, listdelar saknas, fanérskador, nycklar saknas
167937
2013-02-03
Gör en kostnadsfri värdering här