Lennar Jirlow färglitografi

Lennar Jirlow färglitografi
Lennar Jirlow färglitografi
Lennar Jirlow färglitografi
Lennar Jirlow färglitografi

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Vännerna kring trädgårdsbordet", signerad L Jirlow, HC, färglitografi, 46x64 cm

Gulnad, med dedikation

167985

2013-02-04