Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JIRLOW, Lennart (född 1936): "Vännerna kring trädgårdsbordet", signerad L Jirlow, HC, färglitografi, 46x64 cm
Gulnad, med dedikation
167985
2013-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här