Elisabeth Jansson litografi

Elisabeth Jansson litografi
Elisabeth Jansson litografi

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JANSSON, Elisabeth (född 1950): Dam i profil, signerad och daterad Elisabeth Jansson 96, 10/60, färglitografi, 50x36 cm

167989

2013-02-05