Golvlampa Glössner
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GOLVLAMPA, U. Skogh för Glössner, 1940-tal, två blästrade glaskupor, en med dekor av flickor på utflykt och älgar, mässingsfot, signerad GLÖSSNER-CO-U.Skogh, höjd 177 cm
Kantnagg och spricka
167998
2013-02-01