Golvlampa Glössner

Golvlampa Glössner
Golvlampa Glössner
Golvlampa Glössner
Golvlampa Glössner
Golvlampa Glössner
Golvlampa Glössner
Golvlampa Glössner
Golvlampa Glössner

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GOLVLAMPA, U. Skogh för Glössner, 1940-tal, två blästrade glaskupor, en med dekor av flickor på utflykt och älgar, mässingsfot, signerad GLÖSSNER-CO-U.Skogh, höjd 177 cm

Kantnagg och spricka

167998

2013-02-01