Jan B Pospisil oljemålning

Jan B Pospisil oljemålning
Jan B Pospisil oljemålning
Jan B Pospisil oljemålning
Jan B Pospisil oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

POSPISIL, Jan Bohumil (1898-1968): Blomsterstilleben med rosor, signerad Jan B Pospisil, olja på duk, 65x54 cm

168046

2013-02-04