Helge Johansson oljemålning

Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning
Helge Johansson oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHANSSON, Helge (1886-1926): "Marsdag i Uppsala", signerad o daterad Helge Johansson 1918, olja på duk, 46x55 cm

168047

2013-02-04