Stig Jonzon oljemålning

Stig Jonzon oljemålning
Stig Jonzon oljemålning
Stig Jonzon oljemålning
Stig Jonzon oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JONZON, Stig (1913-87): Från söder mot riddarholmen, signerad och daterad Stig Jonzon -45, olja på pannå, 33x41 cm

168048

2013-02-04