Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JONZON, Stig (1913-87): Från söder mot riddarholmen, signerad och daterad Stig Jonzon -45, olja på pannå, 33x41 cm
168048
2013-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här