Eric Elfwén oljemålning
2013-02-04
168049
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ELFWÉN, Eric (1921-2008): "Promenad i sommarhage", signerad, olja på duk uppklistrad på pannå, 50x62 cm