Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SCHIÖLER, Inge (1908-1971): Skogslandskap, signerad och daterad Inge Schiöler 1969, 334/360, färglitografi, 40x35 cm
168052
2013-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här