Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOSA, silver, ottomanska riket, niellodekor med Moské, invändigt förstärkt med koppar och förgyllning, 9,5x6 cm, totalvikt 131 g
Bucklor
168058
2013-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här