Dosa silver ottomanska riket

Dosa silver ottomanska riket
Dosa silver ottomanska riket
Dosa silver ottomanska riket
Dosa silver ottomanska riket
Dosa silver ottomanska riket
Dosa silver ottomanska riket
Dosa silver ottomanska riket
Dosa silver ottomanska riket

Såld för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DOSA, silver, ottomanska riket, niellodekor med Moské, invändigt förstärkt med koppar och förgyllning, 9,5x6 cm, totalvikt 131 g

Bucklor

168058

2013-02-04