Målning

Målning
Målning
Målning
Målning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLJEMÅLNING (18/1900-tal), kopia efter äldre mästare, Justitia, otydligt signerad (C Löfström?), olja på pannå, 24x24 cm

168062

2013-02-05