Karl Evert Grynning oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRYNNING, Karl Evert (1910-1966): Parismotiv, signerad Grynning, olja på duk, 47x55 cm

168079

2013-02-05