Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GRYNNING, Karl Evert (1910-1966): Parismotiv, signerad Grynning, olja på duk, 47x55 cm
Zustandsbeschreibung
168080
2013-02-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner