Achille Petrocelli oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETROCELLI, Achille (1861-1929): Man med pipa, signerad Petrocelli, olja på duk, 26,5x20,5 cm

168098

2013-02-05