Bord med marmorskiva

Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva
Bord med marmorskiva

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORD med marmorskiva, på pelarfot, på hjul, 1800-tal,höjd 78, diameter 98 cm

Underrede med skador.

168100

2013-02-05