Skåp med intarsia

Skåp med intarsia
Skåp med intarsia
Skåp med intarsia
Skåp med intarsia
Skåp med intarsia
Skåp med intarsia
Skåp med intarsia
Skåp med intarsia
Skåp med intarsia
Skåp med intarsia
Skåp med intarsia
Skåp med intarsia

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SKÅP, med intarsia, 1930/40-tal, delvis lådinrett, höjd 134, 101x43 cm

En låda låst, nycklar saknas, fanérskador

168102

2013-02-05