Skåp med intarsia
2013-02-05
168102
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKÅP, med intarsia, 1930/40-tal, delvis lådinrett, höjd 134, 101x43 cm
En låda låst, nycklar saknas, fanérskador