Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KRUMLINDE, Olof (1856-1945): Landsväg, signerad Olof Krumlinde, olja på duk, 47x70 cm
Smärre färgbortfall
168105
2013-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här