Olof Krumlinde oljemålning

Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning
Olof Krumlinde oljemålning

Såld för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KRUMLINDE, Olof (1856-1945): Landsväg, signerad Olof Krumlinde, olja på duk, 47x70 cm

Smärre färgbortfall

168105

2013-02-05