Göran Tull serigrafier

Göran Tull serigrafier
Göran Tull serigrafier
Göran Tull serigrafier
Göran Tull serigrafier
Göran Tull serigrafier
Göran Tull serigrafier

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TULL, Göran (född 1942): 2 st, Bullens Pilsnerkorv, signerade och daterade Göran Tull -03, numrerade 48/100, serigrafier, 69x49 cm

168114

2013-02-05