Carl Larsson litografi

Carl Larsson litografi
Carl Larsson litografi
Carl Larsson litografi
Carl Larsson litografi

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARSSON, Carl (1853-1919) efter: Vikingatåg, signerad och daterad C. L Sundborn 1900, litografi efter akvarell, 61x90 cm

Smärre fläckar

168116

2013-02-05