Oljemålning mytologisk scen

Oljemålning mytologisk scen
Oljemålning mytologisk scen
Oljemålning mytologisk scen
Oljemålning mytologisk scen

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINDBERG Garibaldi(1863-1957) Mytologisk scen, signerad G Lindberg, olja på duk, 76x54 cm

färgbortfall

168117

2013-02-05