Vas Japan

Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan
Vas Japan

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

VAS, brons, Japan, Meiji, tidigt 1900- tal, floral dekor, signerad höjd 24 cm

Brukslitage

168124

2013-02-25