Gunnar Zetterström oljemålning
2013-02-05
168132
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Stockholmsmotiv med Gamla stan ochstadshuset, signerad G. Zetterström, olja på pannå, 22x28 cm