Ludvig Hallstedt oljemålning

Ludvig Hallstedt oljemålning
Ludvig Hallstedt oljemålning
Ludvig Hallstedt oljemålning
Ludvig Hallstedt oljemålning
Ludvig Hallstedt oljemålning
Ludvig Hallstedt oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALLSTEDT, Ludvig (1839-1923): Kyrka med figurer, signerad och daterad Ludv. Hallstedt 84?, olja på pannå, 41x32 cm

168141

2013-02-05