Romeny oljemålning

Romeny oljemålning
Romeny oljemålning
Romeny oljemålning
Romeny oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

ROMENY, Edlef ter Haar (Holland, född 1926): "Göteborgs hamn", signerad Romeny -76, olja på duk, 80x100 cm

Zustandsbeschreibung

168145

2013-02-05