Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
ROMENY, Edlef ter Haar (Holland, född 1926): "Göteborgs hamn", signerad Romeny -76, olja på duk, 80x100 cm
Zustandsbeschreibung
168145
2013-02-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner