Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
STOL, Louis XVI, Jean Boucault (mästare i Paris 1728, född 1705 död 1786), skuren dekor, bemålad och delvis förgylld
Smärre skador
168147
2013-02-05
Gör en kostnadsfri värdering här