Stol Louis XVI

Stol Louis XVI
Stol Louis XVI
Stol Louis XVI
Stol Louis XVI
Stol Louis XVI
Stol Louis XVI
Stol Louis XVI
Stol Louis XVI
Stol Louis XVI
Stol Louis XVI
Stol Louis XVI
Stol Louis XVI
Stol Louis XVI
Stol Louis XVI
Stol Louis XVI
Stol Louis XVI

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

STOL, Louis XVI, Jean Boucault (mästare i Paris 1728, född 1705 död 1786), skuren dekor, bemålad och delvis förgylld

Smärre skador

168147

2013-02-05