Sven Lidberg Marika Lang grafik

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GRAFIK (2 st) Sven LIDBERG (1944-2009), Marika LANG (född 1961), signerade och numrerade, färglitografier, 134/280 samt 199/25, 36x27 resp 56x40 cm

Langbladet ur passepartout

168157

2013-02-05