Marika Lang litografi

Marika Lang litografi
Marika Lang litografi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LANG, Marika (Född 1961): After Ski, signerad och numrerad 47/250, färglitografi, 38x52 cm

blad ur passepartout

168162

2013-02-05