Carl Brandt olja

Carl Brandt olja
Carl Brandt olja
Carl Brandt olja
Carl Brandt olja

Klubbat för:

1 500 SEK

1 500 SEK

BRANDT, Carl (1852-1930): Insjö i månljus, signerad, olja på duk, 53x64 cm

färgbortfall

168174

2013-02-06