Folke Andreasson olja

Folke Andreasson olja
Folke Andreasson olja
Folke Andreasson olja
Folke Andreasson olja

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANDREASSON, Folke (1902-1948): Vägen till Berget, signerad Folke Andreasson,
olja på duk, 38x46 cm

168193

2013-02-25