Ask Hans Hedberg
2013-02-04
168203
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ASK, med lock, Hans Hedberg, signerad, blågrön glasyr, höjd 8,5, diameter 8,5 cm
Bränningsdefekt iform av repor