Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ASK, med lock, Hans Hedberg, signerad, blågrön glasyr, höjd 8,5, diameter 8,5 cm
Bränningsdefekt iform av repor
168203
2013-02-04
Gör en kostnadsfri värdering här