Mimmo Paladino litografi

Mimmo Paladino litografi
Mimmo Paladino litografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PALADINO, Mimmo ( född 1948): Komposition, signerad och daterad Mimmo Paladino 1981, numrerad 21/50, litografi, 66x49 cm

168216

2013-02-05