Victor Vasarely litografi

Victor Vasarely litografi
Victor Vasarely litografi

Klubbat för:

4 200 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

VASARELY, Victor (1908-1997): Komposition med kuber, signerad Vasarely, 99/175, färglitografi, 64x63 cm

Zustandsbeschreibung

168228

2013-02-06