Klubbat för:
4 200 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
VASARELY, Victor (1908-1997): Komposition med kuber, signerad Vasarely, 99/175, färglitografi, 64x63 cm
Zustandsbeschreibung
168228
2013-02-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner