Madeleine Pyk litografi
2013-02-06
168236
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Figurkomposition, signerad M Pyk, färglitografi, 56/250, 32,5x25 cm