Reinhold Norstedt olja

Reinhold Norstedt olja
Reinhold Norstedt olja
Reinhold Norstedt olja
Reinhold Norstedt olja

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NORSTEDT, Reinhold (1843-1911): Slättlandskap - Lunda Wingåker, signerad och daterad Reinhold Nordstedt Lunda 10-aug-1881, olja på pannå, 17x35 cm

168241

2013-02-06