Maja Arnell olja

Maja Arnell olja
Maja Arnell olja
Maja Arnell olja
Maja Arnell olja

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARNELL, Maj (1919-2005): Accent, signerad MA, olja på duk, 47x36 cm

168245

2013-02-06