Christian Eriksson gips
2013-02-04
168249
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ERIKSSON, Christian (1858-1935): Kvinnofigur i rörelse, signerad och daterad Chr Er 1934, patinerad gips, höjd 64 cm
Ett ben med spricka, smärre skador