Christian Eriksson gips

Christian Eriksson gips
Christian Eriksson gips
Christian Eriksson gips
Christian Eriksson gips
Christian Eriksson gips
Christian Eriksson gips
Christian Eriksson gips
Christian Eriksson gips
Christian Eriksson gips
Christian Eriksson gips

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERIKSSON, Christian (1858-1935): Kvinnofigur i rörelse, signerad och daterad Chr Er 1934, patinerad gips, höjd 64 cm

Ett ben med spricka, smärre skador

168249

2013-02-04