Väggpendyl Jacob Kock

Väggpendyl Jacob Kock
Väggpendyl Jacob Kock
Väggpendyl Jacob Kock
Väggpendyl Jacob Kock
Väggpendyl Jacob Kock
Väggpendyl Jacob Kock
Väggpendyl Jacob Kock
Väggpendyl Jacob Kock

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1800-talets början, signerad Jacob Kock, Stockholm, förgylld, höjd ca 95 cm, nyckel finns

168265

2013-02-06