Bordspendyl Frankrike Louis XV-stil

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSPENDYL, 1800-tal, urtavlan märkt Balthazard Paris, brons, Louis XV-stil, höjd 47 cm, pendel och nyckel finns

Urtavla med emaljskador, dekordel saknas?

168278

2013-02-04