Erik Werenskiold etsning

Erik Werenskiold etsning
Erik Werenskiold etsning
Erik Werenskiold etsning
Erik Werenskiold etsning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

WERENSKIØLD, Erik (Norge1855-1938): Gutt binder på sig skiene, signerad Erik Werenskiold "Opus 27" i blyerts samt EW i plåten, etsning, 33x24,5 cm

168291

2013-02-06