Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
NYMAN, Axel (1800-tal): Tvåmastad segelsnipa vid Grönskärs fyr, Sandhamn, signerad och daterad Axel Nyman -91, olja på duk, 22x30 cm
Krackeleringar
168298
2013-03-23
Gör en kostnadsfri värdering här