Axel Nyman olja

Axel Nyman olja
Axel Nyman olja
Axel Nyman olja
Axel Nyman olja
Axel Nyman olja
Axel Nyman olja

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

NYMAN, Axel (1800-tal): Tvåmastad segelsnipa vid Grönskärs fyr, Sandhamn, signerad och daterad Axel Nyman -91, olja på duk, 22x30 cm

Krackeleringar

168298

2013-03-23